OHÝBÁNÍ PLECHŮ

Ohraňování výpalků nebo Vámi dodaných materiálů provádíme na ohraňovacím lisu SAFAN s lisovací sílou 2200kN(220tun) a ohýbací délkou 4000 mm. Přesnost polohování se pohybuje v rozmezí +- 0,05 mm.

Ohýbání plechů dále provádíme na ohraňovacím lisu TruBend 5170 firmy TRUMPF. Jde o velice přesné ohýbání jak dlouhých ohybů, tak úzkých úhlů, možnost ohýbání i silných plechů do tloušťky 10,00 mm, pracovní délka 3000 mm.

OHÝBÁNÍ PROFILŮ, ZAKRUŽOVÁNÍ TRUBEK, STÁČENÍ PLECHŮ

Nabízíme na strojích určených k CNC ohýbání trubek a profilů v kombinaci se zakružováním, tváření za studena, s trnem i bez trnu, ohýbání v prostoru, ohýbání různých poloměrů za sebou, v kombinaci se zakružováním s proměnným poloměrem, s přesností ohybu od 0,05°. K dispozici máme CNC řízenou čtyřválcovou zakružovačku plechu MCA.

Tato technologie představuje nejpřesnější, nejrychlejší a k obsluze nejpřívětivější způsob zakružování. Nasazení stroje je určeno zejména na zpracování ušlechtilých materiálů – nerez a hliník. Z hlediska aplikací bude její hlavní využití pro stáčení nerezových tlakových nádob, tanků a pro tváření moderních oblých tvarů kabin průmyslových strojů. Pro stáčení plechů jsou dále k dispozici stáčecí válce o délce od 1,5 do 3 m použitelné na síly materiálů od 3 do 35 mm. Maximální průměr stáčeného dílu je 4 m.