LASEROVÉ ŘEZÁNÍ

Přesné tvarové výpalky řežeme laserem TRUMPF TLF 3200, o výkonu 3200W. Touto špičkovou technologií lze řezat složité tvarové dílce v té nejvyšší kvalitě s tolerancí + – 0,1 mm bez dalšího opracování. Rozměr pracovních stolů: 4000×2000 mm je nadstandardní a nabídne Vám možnost pálit dílce až o délce 4000mm.

Možnosti řezání:

  • konstrukční ocel 20 mm
  • nerezová ocel 12 mm
  • slitiny hliníku 6 mm

Součástí pálícího procesu je příprava výkresové dokumentace a očištění výpalků pro následné zpracování. Ideální formát pro dodání podkladů jsou výkresy ve formátu DXF či DWG

LASEROVÉ ŘEZÁNÍ TRUBEK A PROFILŮ

Nabízíme laserové řezání trubek, jäckelů a otevřených profilů – I, L, C apod. Jsme schopni řezat trubky až do průměru 250 mm a jekly až do úhlopříčky až 260 mm. Tloušťka stěny může být až do 12 mm. Řezání pod úhlem – příprava pro svařování. Vhodné pro výrobu ocelových konstrukcí.

PLASMOVÉ ŘEZÁNÍ

Prostřednictvím tenkého paprsku plazmového plynu a na základě moderní technologie plasmového dělení materiálu, má tato metoda oproti jiným metodám několik předností:

  • vysoká rychlost řezání,
  • kvalitní řez s minimální oblastí změněné struktury materiálu,
  • menší tepelné deformace řezaného materiálu,
  • možnost řezání uhlíkových a vysoce legovaných, nerezových ocelí a neželezných kovů,
  • metoda nevyžaduje žádné speciální plyny,
  • menší náklady.

ŘEZÁNÍ VODNÍM PAPRSKEM

Nabízíme nejnovější a nejinovativnější 3D technologii řezání vodním paprskem pro přesné řezání měkkých, tvrdých, extrémně odolných či problematických materiálů. Technologie Flow Dynamic Waterjet XD je 3D technologií řezání vodním paprskem. Tato technologie zajišťuje extrémní přesnost geometrie řezaných dílů, rychlejší řezání a nulový úkos řezné hrany. Řezací hlava poskytuje naklonění až do 60 stupňů současně s eliminací a kompenzací úkosu.

Poskytujeme abrazivní řezání a řezání čistou vodou. Výhody této technologie oproti běžnému řezání vodním paprskem jsou – skutečné odstranění úkosu řezné hrany, precizní přesnost, možnosti řezání pod úhlem až do 60 stupňů. Dále jsou zde výhody, jako je studený řez, u kterého nedochází k zakalení materiálů ani žádné jiné tepelné deformaci. Možnost řezání prakticky jakéhokoliv druhu materiálu, řezání tenkých materiálů, řezání materiálů ve více vrstvách, řezání tlustých materiálů a to až do tl. 300 mm (i více). Kvalitní řez, který nevyžaduje žádné další opracování, což v konečné formě představuje značnou úsporu.

Pracovní a řezná plocha – 4000 mm x 2000 mm

STŘÍHÁNÍ NA NŮŽKÁCH

Materiál stříháme na hydraulických tabulových nůžkách typ: CNTA 3150/6,3mm. Maximální délka střihu 3150 mm, maximální síla materiálu 6,3 mm. Hydraulický náklon úhlu horního nože, digitální odměřování zadního dorazu.

DĚROVÁNÍ A VYSEKÁVÁNÍ

Děrování a vysekávání provádíme na numericky řízeném děrovacím a vysekávacím lisu TECNUMERIK 30 c.s.m. italské firmy Tecnology Italiana. Pomocí stroje jsme schopni vysekávat kruhové otvory (a jakýkoliv další vepsaný geometrický útvar) o průměru v rozpětí 1 až 100 mm, na zvláštní požadavek i o průměru větším. Jsme také schopni zpracovat tvary specielní (mnohonásobné děrování, tvary k přetvoření) podle požadavků zákazníka. Maximální tloušťka plechu pro vysekávání je 3,00 mm, šířka 1000 mm a délka 3000 mm.